31-03-2017, 08:27

Сподіваємось, що слава Овідіопольщини відродиться!

Сподіваємось, що слава Овідіопольщини відродиться!

Своїми думками про роботу депутатів Аграрної фракції Овідіопольської районної ради, про життя району та планах на майбутнє з читачами «Рідної землі» ділиться лідер аграріїв Наталія Чегодар:

 

— В січні депутати фракції Аграрної партії прозвітували про свою роботу. Також ми зібрали усі пропозиції, які отримували під час звітів, і передали їх до районної адміністрації та до районної ради для того, щоб включити об’єкти на фінансування з державного, обласного та районного бюджетів. Та на жаль, виконання цих питань поки відкладається, тому що безвладдя як було в нашій районній адміністрації, так і триває по сьогодні.

Втім, недавно Національне агентство України з питань державної служби провело конкурс на посаду голови адміністрації, який виграв Левчук Володимир Володимирович, і ми сподіваємось, що йому вдасться відновити структуру управління в районній державній адміністрації, підібрати досвідчених підлеглих – заступників, начальників управлінь, і повністю відновити роботу, щоб можна було надавати якісні послуги нашим виборцям. В найближчі дні вже має бути розпорядження Президента України про це призначення, і усі ми сподіваємось, що слава Овідіопольського району в соціальній галузі, в досягненнях сільського господарства та промисловості поступово буде відроджуватись.

А чим же займаємось ми, депутати? Продовжують працювати наші приймальні, куди з тих чи інших питань звертаються громадяни за допомогою. Також ми продовжуємо реалізовувати свої програми – в першу чергу це програми, які стосуються розвитку культури та освіти: ми збираємо кошти для закупівлі ноутбуків, комп’ютерів для наших загальноосвітніх шкіл і дитячих садків. Так само, як і раніше, ми допомогаємо в наданні матеріальної допомоги людям, які цього потребують, і більше того – ми будемо ставити питання перед головою райадміністрації про обов’язкове збільшення фонду надання цієї допомоги, тому що зараз люди знаходяться у великій скруті. Особливо це стосується збереження життя та здоров’я людей, зокрема проведення складних хірургічних операцій та дуже вартісного лікування. При такій ціні життя, яка існує зараз, усі рахунки потрібно проплачувати в повному обсязі – не надавати 500-1000 гривень, за які практично нічого не можна вирішити, бо вартість операції, наприклад, 50 000 чи 100 000 гривень, і тому нам необхідно внести повну суму відразу, щоб людина дійсно поправила здоров’я, а не витрачала дорогоцінний час на пошук коштів, які до того ж не завжди можна знайти у необхідному обсязі. Якщо на те пішло, треба сказати, що наші люди усе своє життя пропрацювали на благо району, і на сьогодні вони заслуговують на те, щоб з районного бюджету була витрачена необхідна сума на покращення їхнього здоров’я, яке вони віддали тій чи іншій сфері виробництва.

Також зазначу, що депутати, які працюють в аграрній галузі, керівники сільгосппідприємств повністю використовують погожі весняні дні для того, щоб підкормити озимі, провести відповідний комплекс весняно-посівних робіт. Хтось займається вирощенням бобових та інших польових культур, декілька господарств зараз взяли курс на вирощування плодово-ягідних культур, на які сьогодні є великий попит. Стабільно працюють також промислові підприємства. А нам залишається сподіватися, що нарешті відбудеться стабілізація в управлінні відділом районної державної адміністрації, і наші виборці будуть отримувати якісні послуги, їм буде куди звернутися для вирішення своїх проблем, і таким чином висока планка, яку завжди утримував Овідіопольський район в усій Одеській області, знову буде піднята.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар

Новини

4-04-2017   Ветеран