3-04-2017, 13:31

У «Ромашці» з’явилася нова техніка!

Педагог-логопед Тетяна ГриценкоПедагог-логопед Тетяна Гриценко

Ми знов у гостях в Овідіопольському дитячому садочку «Ромашка», унікальному дошкільному навчальному закладі: тільки тут існують спеціалізовані групи для дітей з дефектами мовлення.

 

У «Ромашці» з’явилася нова техніка!За словами завідуючої дитячим садком Марії Гриценко таких дітей щороку стає все більше. Причина цього полягає у багатьох факторах, у тому числі у тій напрузі, яка існує останнім часом у соціальній та економічній сферах життя суспільства. При цьому протягом усього часу існування спеціалізованих груп дитячого садка «Ромашка» у викладачів-логопедів не було інструментів, виготовлених в заводських умовах у відповідності до необхідних медичних стандартів.

— Ми вимушені були користуватися саморобними масажними та постановочними зондами, – каже викладач-логопед Тетяна Гриценко.

Та нарешті завдяки організації Аграрної партії Овідіопольського району ситуація змінилася: на кошти, виділені аграріями у якості шефської допомоги дитячому садку, були придбані масажні зонди, необхідні для масажу лицьових м’язів, та постановочні зонди.

— Це вивірені професійні інструменти, які дійсно відповідають усім необхідним стандартам, із потрібною для роботи гнучкістю та щільністю. Упевнена, що з їхньою допомогою зросте ефективність нашої роботи по виправленню дефектів мовлення у наших вихованців, – ділиться своїми сподіваннями Тетяна Гриценко.

Окрім зондів на кошти, виділені організацією Аграрної партії Овідіопольського району для потреб дитячого садка, було придбано вартісне офісне обладнання, яке поєднує функції сканера, кольорового ксерокса та принтера.

— Сьогодні у нашому дитячому садочку існує шість груп, три з яких – комплектуючого виду для дітей з дефектами мовлення. Для занять з ними потрібен спеціальний методичний матеріал, який, по-перше, дорогий, а по-друге, досить рідкісний, тому ми відчували гостру його нестачу. Сьогодні ж, завдяки тому, що тепер у нас є чудо-техніка, вчителі-логопеди, користуючись Інтернетом, самостійно готують увесь навчальний матеріал. При цьому якість таких наочних посібників завдяки подарунку аграріїв не поступається, а іноді навіть перевершує якість деяких виробників. Отже, ми виграли не тільки економічно, а й практично! Від свого імені та від імені усього колективу хочу подякувати за увагу та турботу лідеру Аграрної фракції в Овідіопольській районній раді Наталії Анатоліївні Чегодар і усім членам Аграрної партії нашого району! – каже заві-
дуюча дитячим садком Марія Гриценко.

— На цьому наша допомога навчальному дошкільному закладу «Ромашка» не припиниться. Ми і надалі по можливості будемо допомагати вам у вирішенні нагальних потреб, – запевнила Наталія Чегодар.

Сьогодні головна задача – зберегти цей заклад у тому форматі, в якому він існує, і потурбуватися про те, щоб у новому приміщенні дитячого садка від початку були передбачені умови, які відповідають санітарним нормам при роботі з дітьми, що мають дефекти мовлення. Це є і головним проханням, і наказом депутатам Овідіопольської районної ради від спеціалістів, співробітників дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка», а також від батьків дітей, які тут виховуються.

 

 Завідуюча Овідіопольським початковим навчальним закладом № 1 «Ромашка» Марія Гриценко висловила особливу подяку організації Аграрної партії Овідіопольського району та особисто її лідеру Наталії Чегодар за турботу та увагу до потреб закладу.

 

Педагог-логопед Тетяна Гриценко демонструє навчальні посібники, які завдяки організації Аграрної партії  Овідіопольського району тепер можна виготовляти власноруч.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар

Новини

4-04-2017   Ветеран