3-04-2017, 13:39

Нові перемоги наших читців

Нові перемоги наших читців

Останній місяць для вихованців студії художнього читання видався насиченим на участь у різноманітних заходах. Це і літературно-музична композиція до Міжнародного дня рідної мови, і поетично-музичний реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні, районні конкурси «Живе слово» і конкурс, приурочений до дня народження Т.Г. Шевченка, обласний конкурс до 160-річчя Івана Франка. Та головною подією для юних читців став Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ», який відбувся у Києві.

До нього ретельно готувалися, і, звичайно ж, сподівалися на перемогу – навіть після того, як дізналися, що змагатися доведеться із вихованцями столичних театральних студій та шкіл. Наші учасники були приголомшені розмахом та високим рівнем заходу, кількістю та географією конкурсантів, які приїхали не тільки з усіх куточків України, а й з Білорусі, Молдови, Болгарії, Грузії. Під час Гала-концерту на сцені виступали багато досвідчених артистів навіть попри їх юний вік, яких добре знають завдяки їхній участі у телевізійних шоу.

— Проте, атмосфера була дуже доброзичлива, тому у власних силах та можливостях ми не зневірились. До того ж, в нас була гарна підтримка – це мої вихованці, які сьогодні навчаються або працюють у Києві: вони постійно були з нами на зв’язку, допомагали словом та ділом! – розповідає керівник студії, депутат Овідіопольської районної ради від Аграрної партії Наталія Пушкаренко.

Результат виступу читців з Овідіополя виявився таким високим, що про таке вони навіть не мріяли: на Міжнародному фестивалі-конкурсі п’ятеро Георгієва ОленаГеоргієва Оленавихованців студії художнього читання – Костенко А., Георгієва О., Германич Р., Хлобистова М., Гордієнко Ю. – зайняли перше місце. Липач Е., Пожар М., Свіргун А., Попова ВікторіяПопова ВікторіяТкаченко А., Мацерук К. посіли друге місце, а третє отримали Гриньків О., Погорєлова Е., Лисенко К., Пожидаєва Д., Попова В., Каранфілова Є., Заярнюк Е., Попова О., Димченко Д., Ференцов Д. А номінантами конкурсу стали Каранфілов В., Андронакі Д., Григораш К., Чебаненко А.

— Звичайно ж, це – неймовірний успіх, – посміхаючись, зізнається Наталія Пушкаренко і з гордістю продовжує: – Та окрім призових місць цей конкурс надав нам можливість познайомитися з цікавими людьми, зав’язати професійні контакти і навіть отримати заманливу пропозицію про співпрацю. Так, наприклад, поетеса Надія Семенова висловила зацікавленість, щоб наші студійці читали її вірші, а ректор Інституту кінематографії Ніна Ільїна вручила Ромі Германич, Марині Хлобистовій та Юлі Гордієнко сертифікати на 20% знижки на навчання в цьому інституті.

Студія художнього слова «Живе слово» на міжнародному конкурсі у Києві.Студія художнього слова «Живе слово» на міжнародному конкурсі у Києві.Позитивні емоції, які отримали учасники студії «Живе слово» на фестивалі-конкурсі, зросли під час екскурсій Києвом: незабутніми стали відвідування Музею води та прогулянка по Хрещатику. На головній вулиці країни читці з Овідіополя розгорнули прапор України – вони привезли його з собою. Це було зворушливо і патріотично!

— Та без фінансової підтримки від фракції Аграрної партії України в Овідіопольській районній раді ця подорож була б неможливою, – підкреслила Наталія Пушкаренко і нагадала, що окрім трьох персональних стипендій для вихованців студії аграрії щорічно надають шефську допомогу у розмірі 20 тисяч гривень на гастролі та організацію концертів студії «Живе слово».

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар

Новини

4-04-2017   Ветеран