3-04-2017, 13:46

Ноутбуки для школярів

Ноутбуки для школярів

Овідіопольська районна організація Аграрної партії продовжує реалізацію програми комп’ютеризації дитячих садків та шкіл району. Цього разу тринадцять ноутбуків отримали у подарунок від шефів-аграріїв учні початкових класів Петродолини.

 

— Ми щасливі, що отримали такий подарунок. Сьогодні немає майбутнього без інформаційних технологій, а щоб ознайомити з ними дітей, нашим вчителям доводилось кожного дня приносити з дому особисті ноутбуки, – каже директор Петродолинської школи Людмила Недєльчева.

Інформатику у школах викладають тепер з другого класу, і навчають цій науці до четвертого класу вчителі початкової школи – для цього вони прослухали спеціальний курс та отримали відповідний сертифікат.

Класний керівник третього класу Ольга Хомякова розповідає про ту програму, якою мають оволодіти учні до кінця навчального року. З того, що вона каже, зрозуміти бодай-що, не знаючи професійної комп’ютерної термінології, неможливо. Та діти розуміють свого викладача без проблем і намагаються простою, «людською» мовою пояснити, чим вони займаються під час уроків.

Хлопчики на місці, користуючись фотокамерою, вмонтованою в ноутбук, роблять груповий фотознімок, розміщують його у теці під назвою «Презентація» і за допомогою спеціальної програми роблять підпис під фото, який починає «літати» на моніторі ноутбука. Діти роблять це легко, просто, без будь-яких зусиль, і мені, «чайнику», здаються абсолютними комп’ютерними геніями.

— Сьогодні майже у всіх учнів початкової школи вдома є комп’ютери, та зазвичай ними користуються для того, щоб спілкуватися у соціальних мережах. А от під час уроків з інформатики, яким відведена одна академічна година на тиждень, діти вчаться користуватися різноманітними комп’ютерними програмами. Практична робота доповнює теорію, діти роблять записи у зошитах, аби закріпити вивчений матеріал, – розповідає Ольга Хомякова. – До кінця навчального року третьокласники мають також оволодіти технікою друку десятьма пальцями, і ще навчаться виконувати елементарні вправи у програмі фото-шопу.

Наталія Чегодар та Дмитро Матуляк в гостях у школярів ПетродолиниНаталія Чегодар та Дмитро Матуляк в гостях у школярів Петродолини— Ми облаштували клас інформатики для учнів початкових класів. Установку пластикових дверей для цього класу профінансував директор СТОВ «Агрофірма Петродолинське», член Аграрної партії Дмитро Матуляк, – зазначила директор школи Людмила Недєльчева саме у той момент, коли Дмитро Матуляк та лідер аграріїв району Наталія Чегодар обговорювали необхідність проведення косметичного ремонту у класі інформатики, заміну дошки, меблів та вікон. На імпровізованій нараді відразу ж було вирішено, хто за що відповідає.

Отже, найближчим часом школярі Петродолини отримають нові подарунки від Овідіопольської організації Аграрної партії.

 

Інна Верещагіна.

 

Лідер аграріїв Наталія Чегодар залишилась задоволеною станом шкільної їдальні: «Вона має майже такий вигляд, як і тоді, коли під час моєї роботи головою районної адміністрація я і моя команда здавали її в експлуатацію!».

Ноутбуки для школярівНоутбуки для школярівНоутбуки для школярів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар

Новини

4-04-2017   Ветеран