4-04-2017, 09:00

Весняний деньрік годує

Директор СТОВ «Агрофірма Петродолинське», член Аграрної партіїДиректор СТОВ «Агрофірма Петродолинське», член Аграрної партії

В народі кажуть, що весняний день – рік годує, тому аграрії району не гають часу і поспішають провести весняно-польові роботи.

 

Дмитро Матуляк розповідає про стан справ у хазяйстві.Дмитро Матуляк розповідає про стан справ у хазяйстві.В господарстві СТОВ «Агрофірма Петродолинське», яке очолює Дмитро Матуляк, цими днями триває підкормка озимих культур мінеральними добривами, посів ранніх ярих – вівсу, ячменю, а також люцерни. У теплицях повним ходом висаджується розсада овочевих культур, таких як капуста, перець, на полях укривається полуниця.

Теплиці готові до весняних робіт.Теплиці готові до весняних робіт.На підприємстві у всьому відчувається хазяйський підхід. Морква та цибуля, які протягом зими не були реалізовані, готуються до пережарки – вони стануть приправою для овочів вже нового врожаю, а цибуля, яка проросла, висаджується у теплицях для вирощування зеленого пера. У новому сільськогосподарському сезоні в господарстві з’явиться нова ягідна культура – ожина, саджанці якої вже закуплені.

СТОВ «Агрофірма Петродолинське» так само, як усі господарства району, не обійшла проблема недорозвитку озимих. Проте керівник підприємства Дмитро Матуляк ставиться до цього філософськи:

— Дійсно, є відставання у розвитку озимих: терміни посіву через дощі були розтягнуті, а осінь хоча й була тривалою, також була і холодною, тому коренева система рослин погано сформувалася. Та у нас, аграріїв, немає виходу – нам треба працювати з тим, що є. А це значить, що головною задачею на сьогодні є своєчасна підкормка озимих культур.

Влас. інф.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар

Новини

4-04-2017   Ветеран