14-11-2016, 21:38

Аграрна партія представить на виборах альтернативу владі і опозиції, - Віталій Скоцик

Аграрна партія представить на виборах альтернативу владі і опозиції, - Віталій Скоцик

Аграрна партія візьме участь у виборах 18 грудня. Відповідне рішення ухвалила ЦВК. 

На цих виборах Аграрна партія представлятиме альтернативу владним і опозиційним силам. Віталій Скоцик наголосив на тому, що задля оновлення влади виборцям треба уникнути голосування за представників чинної влади і опозиції.

«Будь-який кандидат від теперішньої парламентської партії буде дбати, у першу чергу, про інтереси своєї політсили, її господаря. Якщо це представник владної партії, то він служитиме президенту чи прем’єру, які зацікавлені в збереженні адміністративної вертикалі. Якщо це член опозиційної сили — він робитиме все, щоб погіршити ситуацію, бо чим більше обурення людей, тим зручніше йому критикувати владу. В обох випадках це шкодить громаді і місцевому самоврядуванню», - підкреслив лідер Аграрної партії.

Лідер Аграрної партії України також наголосив на важливості виборів, які відбудуться 18 грудня.

«Інформації про ці вибори дуже мало. Це робиться, щоб не привертати уваги громадськості до них і мати змогу «розставити» своїх людей. Владі вигідно через своїх ставлеників контролювати органи місцевого самоуправління, їхні фінанси і ресурси», - вважає політик.

За його словами, у кожному селі, селищі, містечку повинні перемогти справжні лідери громадської думки, які захищатимуть інтереси громад перед центральною владою.

«Не ми «призначаємо» гідних. Їх визначають самі громади. Ми лише надаємо підтримку людям, які заслужили повагу в своїх громадах. Це ті люди, які живуть у населених пунктах, у яких обираються, знають свої громади і звітують перед ними. Влада на місцях повинна належати справжнім лідерам громадської думки», - говорить Віталій Скоцик. 

Нагадаємо, рішення про участь партії в майбутніх виборах було ухвалено IX (позачерговим) З’їздом Аграрної партії 29 жовтня 2016 року. Під час останніх місцевих виборів у 2015 році партія отримала перше місце за ефективністю: із 9900 кандидатів, висунутих Аграрною партією, перемогу здобули майже 3500. Партія увійшла до п’ятірки лідерів за кількістю обраних депутатів зі 132 партій, які брали участь у виборчих перегонах, набравши у загальному 7,9 % голосів виборців по всій Україні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар

Новини

4-04-2017   Ветеран